Ersan Şen’in Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş Çıkışı Gündemde! ‘Bunlar Kamu Görevlisi, İstifa Etmeliler’

Ceza Hukukçusu Ersan Şen, Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’nun seçim çalışmalarında katılmasını eleştirdi. Konuşmasında ‘Bunlar kamu görevlisi, istifa etmeliler’ ifadelerini kullanan Şen sosyal medyada gündem oldu.

tv100’de yayınlanan Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık programında seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Ceza Hukukçusu Ersan Şen, ABB Başkanı Mansur Yavaş ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ‘propaganda’ yaptıkları için eleştirdi.

‘İmamoğlu ve Yavaş sahada nasıl propaganda yapıyor? İzin mi aldılar?’

14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı yardımcısı adayı olan Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’nun sahada propaganda yapmasının yanlış olduğunu belirten Şen, adayların istifa etmesi gerektiğini söyledi. 

Şen, “Cumhurbaşkanı Yardımcılığı diye bir sıfat var, seçimle mi geliyor? Hayır, gelmiyor. Şu anda İmamoğlu ve Yavaş sahada nasıl propaganda yapıyor? İzin mi aldılar? Baktığınız zaman bunlar kamu görevlisi, siyasetçi değil. İstifa etmediler” ifadelerini kullandı.

Sevilay Yılman’dan Ersan Şen’e ‘İktidara açıktan destek veriyor’

Ersan Şen’in ifadelerini alıntılayan Gazeteci Sevilay Yılman, ‘3 gün önce Haberturk’te Ersan Şen’in aslında gizli bir iktidar destekçisi olduğunu yüzüne haykırmıştım.

Almış dersini. Çünkü artık açıktan destek veriyor. Bakanların kampanyaya katılmasına tek kelime etmeyen büyük hukukçu bakın neler söylüyor?’ ifadelerini kullandı.

Ersan Şen’in ifadelerine sosyal medyadan gelen tepkiler şu şekilde ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir