Wanda Nara gözyaşları içinde anlattı: ‘Gerçekten gücüm kalmıyor’

Wanda Nara, İtalyan televizyonunda ailesinden ve fiziksel yıpranmasından bahsederek gözyaşlarına boğuldu. İtalya’da bir dans yarışmasının katılımcılarından biri olan Wanda Nara, ailesinden ve eşi Mauro Icardi’den uzak olduğunu dile getirdi.

Wanda Nara, “Her bir koreografiyi gerçekleştirebilmek için yapılan antrenmanlar çok yorucu. Gerçekten gücüm kalmıyor. Provaları bitirdiğimde yorgun oluyorum. Provalar, saatlerce sürüyor” dedi.

“GERÇEKTEN GÜCÜM KALMIYOR”

Wanda, “Geçen hafta eve geri döndüm. Orada üç gün kaldım. Ağlamak istemiyorum. Çok üzgünüm. En küçük kızım okuldan iki yazılı sonucuyla geldi. Birinden 2, diğerinden 1 almış. ‘Sen burada olmadığın için böyle oldu’ dedi. Ailemi gerçekten çok özlüyorum” diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Nara, “Eğer dans ediyorsam, bu iyi olduğumu göstermek içindir. Teklifi aldığımda açıkçası durumum çoktan stabil hale gelmişti. Ben de tedavi gördüğüm doktorlara, bu yarışmaya katılıp katılamayacağımı sordum. Bu konuda onların onayını aldım. Gerçek şu ki iyiyim ama hastalığım nedeniyle biraz yorgunum” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x